Personalization Token (8.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
