Personalization Token (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Username
bg: Потребителско име

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Email
bg: Е-поща

en: Language code
bg: Код на език

en: Personalization
bg: Персонализация
