Personalization Token (8.x-1.0-alpha2) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Status
br: Statud

en: Username
br: Anv implijer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Language code
br: Yezh ar c'hod
