Personalization Token (8.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Name
cy: Enw

en: Language code
cy: Côd yr iaith
