Personalization Token (8.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Dependencies
eo: Dependecoj

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
