Personalization Token (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: ID
hu: Azonosító

en: Email
hu: E-mail

en: Token
hu: Vezérjel

en: Short description
hu: Rövid leírás

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Dependencies
hu: Függőségek

en: Personalization
hu: Személyre szabás

en: Fallback value
hu: Biztonsági érték
