Personalization Token (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Username
ja: ユーザー名

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: Email
ja: メール

en: Token
ja: トークン

en: Language code
ja: 言語コード

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Dependencies
ja: 依存関係

en: Personalization
ja: 個人用設定

en: Fallback value
ja: 予備の値
