Personalization Token (8.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Name
ml: പേര്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
