Personalization Token (8.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Username
ps: کارن نوم

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک
