Personalization Token (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: Token
ru: Токен

en: Language code
ru: Код языка

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Dependencies
ru: Зависимости

en: Personalization
ru: Персонализация

en: Fallback value
ru: Резервное значение
