Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Username
sr: Корисничко име

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Dependencies
sr: Зависности

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
