Personalization Token (8.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Username
ur: اسم صارف

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ

en: Dependencies
ur: احتیاجات
