User Personas (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Label
de: Beschriftung

en: Roles
de: Rollen

en: Role
de: Rolle

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: User Management
de: Benutzerverwaltung

en: About
de: Über

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label wurde gelöscht.
