User Personas (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Roles
ne: भूमिका

en: About
ne: बारेमा
