User Personas (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Roles
sr: Улоге

en: Role
sr: Улога
