User Personas (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: User
ast: Usuariu

en: Role
ast: Rol
