User Personas (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: User
el: Χρήστης

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Role
el: Ρόλος

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: About
el: Περί
