User Personas (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: User
he: משתמש

en: Roles
he: תפקידים

en: Role
he: תפקיד

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: About
he: אודות
