User Personas (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: Roles
hr: Uloge

en: Role
hr: Uloga

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: About
hr: Opis
