User Personas (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: User
ja: ユーザー

en: Roles
ja: 役割

en: Role
ja: 役割

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: About
ja: アバウト
