User Personas (8.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: User
fi: Käyttäjä

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Role
fi: Rooli

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: User Management
fi: Käyttäjien hallinta

en: About
fi: Tietoja
