User Personas (8.x-1.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Role
gu: હોદો

en: About
gu: વિશે
