User Personas (8.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Role
ku: ڕۆل

en: About
ku: دەربارە
