User Personas (8.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: Roles
sl: Vloge

en: About
sl: O modulu
