User Personas (8.x-1.0-beta0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Roles
az: Rollar

en: Role
az: Rollar

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: About
az: Haqqında
