User Personas (8.x-1.0-beta0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Label
bs: Oznaka

en: User
bs: Korisnik

en: Roles
bs: Uloge

en: Role
bs: Uloga
