User Personas (8.x-1.0-beta0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: User
ca: Usuari

en: Roles
ca: Rols

en: Role
ca: Rol

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: About
ca: Detalls

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
