User Personas (8.x-1.0-beta0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Edit
cy: Golygu

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Role
cy: Swyddogaeth
