User Personas (8.x-1.0-beta0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Edit
is: Breyta

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Roles
is: Hlutverk

en: Role
is: Hlutverk

en: About
is: Um
