User Personas (8.x-1.0-beta0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Edit
oc: Modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Roles
oc: Ròtles

en: Role
oc: Ròtle

en: About
oc: A prepaus
