User Personas (8.x-1.0-beta0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: About
th: เกี่ยวกับ
