User Personas (8.x-1.0-beta4) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Role
hu: Szerepkör

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: About
hu: Leírás
