User Personas (8.x-1.0-beta4) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: About
bn: সম্পর্কে
