User Personas (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: Label
lv: Etiķete

en: User
lv: Lietotājs

en: Roles
lv: Lomas

en: Role
lv: Loma

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: About
lv: Par
