User Personas (8.x-1.0-beta4) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: User
ta: பயனர்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: About
ta: பற்றி
