Personified (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: Name
fa: نام

en: Other
fa: ساير

en: Template
fa: قالب

en: Constant
fa: ثابت

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Add another item
fa: افزودن آیتم دیگر

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Parameter
fa: پارامتر

en: Machine-readable name
fa: اسم قابل فهم توسط ماشین
