Personified (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Search
pt: Buscar

en: Name
pt: Nome

en: Other
pt: Outros

en: Template
pt: Modelo

en: Add template
pt: Adicionar tema

en: Constant
pt: Constante

en: Parameters
pt: Parâmetros

en: Source type
pt: Tipo origem

en: Default value
pt: Valor padrão

en: Add another item
pt: Adicionar outro item

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Parameter
pt: Parâmetro

en: Machine-readable name
pt: Nome legível de máquina
