Previewable email templates (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Submit
sv: Skicka

en: Subject
sv: Ämne

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Name
sv: Namn

en: Back
sv: Tillbaka

en: Label
sv: Etikett

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: User Name
sv: Användarnamn

en: Mail
sv: E-post

en: Module
sv: Modul

en: To
sv: Till

en: Custom
sv: Anpassad

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: @type: deleted %title.
sv: @type: raderade %title.

en: @type %title has been deleted.
sv: %title (@type) har raderats.

en: Successfully sent email to %recipient
sv: Skickade e-post till %recipient

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: Save template
sv: Spara mall
