Previewable email templates (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Submit
be: Захаваць

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Name
be: Імя

en: Back
be: Назад

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Mail
be: Пошта

en: Module
be: Модуль

en: To
be: Каму

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Additional options
be: Дадатковыя опцыі

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: @type %title has been deleted.
be: @type %title быў выдалены.
