Previewable email templates (8.x-1.0-alpha2) - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Subject
fy: Underwerp

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Preview
fy: Foarbyld

en: To
fy: Oan
