Previewable email templates (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Status
cy: Statws

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Subject
cy: Testun

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Name
cy: Enw

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: To
cy: I

en: Custom
cy: Addasu

en: @type: deleted %title.
cy: @type: %title wedi ei ddileu.

en: @type %title has been deleted.
cy: Mae @type %title wedi cael ei ddileu.
