Previewable email templates (8.x-4.0) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Subject
bn: বিষয়

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Module
bn: মডিউল

en: To
bn: বরাবর

en: Language code
bn: ভাষা কোড
