Pets Clinic (1.0.1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Branding
hu: Márkázás

en: Footer first
hu: Első lábléc

en: Footer second
hu: Második lábléc

en: Footer third
hu: Harmadik lábléc

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban
