PeytzMail (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Language
bn: ভাষা

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Email
bn: ইমেইল

en: Debug
bn: ডিবাগ
