PeytzMail (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: - None -
cs: - Nic -

en: Email
cs: E-mail

en: Header
cs: Hlavička

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Full name
cs: Celé jméno

en: Lists
cs: Seznamy

en: Debug
cs: Ladění

en: Newsletters
cs: Věstníky

en: Newsletter name
cs: Název věstníku

en: Secret
cs: Klíč
