PeytzMail (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Full name
el: Πλήρες όνομα

en: Lists
el: Λίστες

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Newsletters
el: Ενημερωτικά δελτία

en: Newsletter name
el: Όνομα Ενημερωτικού δελτίου

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης

en: A path alias set for a specific language will always be used when displaying this page in that language, and takes precedence over path aliases set as <em>- None -</em>.
el: Ένα ψευδώνυμο διαδρομής ορισμένο για μια συγκεκριμένη γλώσσα θα χρησιμοποιείται πάντα όταν εμφανίζεται η σελίδα στη γλώσσα αυτή και έχει προτεραιότητα έναντι των ψευδωνύμων διαδρομών που ορίζονται ως <em>- Κανένα -</em>.
