PeytzMail (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Disabled
gl: Desactivado

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Header
gl: Encabezado

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Full name
gl: Nome completo

en: Debug
gl: Depuración

en: Newsletters
gl: Boletíns

en: Newsletter name
gl: Nome do boletín

en: Sign up
gl: Inscribirse

en: Signup settings
gl: Configuración das inscricións
