PeytzMail (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Disabled
is: Óvirkt

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Email
is: Netfang

en: Header
is: Haus

en: API Key
is: API Lykill

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: Full name
is: Fullt nafn

en: Newsletters
is: Fréttabréf
