PeytzMail (8.x-1.0) - en to no translation catalogue (16 entries)

en: Language
no: Språk

en: Disabled
no: Deaktivert

en: - None -
no: - Ingen -

en: Email
no: E-post

en: Header
no: Topptekst

en: API Key
no: API-nøkkel

en: First name
no: Fornavn

en: Last name
no: Etternavn

en: Full name
no: Fullt navn

en: Lists
no: Lister

en: Debug
no: Feilsøk

en: Misc
no: Diverse

en: Newsletters
no: Nyhetsbrev

en: Newsletter name
no: Nyhetsbrevets navn

en: Sign up
no: Registrer en bruker

en: A path alias set for a specific language will always be used when displaying this page in that language, and takes precedence over path aliases set as <em>- None -</em>.
no: Et sti-alias satt for et bestemt språk vil alltid bli brukt ved visning av denne siden på dette språket, og har prioritet foran banealias som er satt med uten språk.
