PeytzMail (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: - None -
nl: - Geen -

en: Email
nl: E-mail

en: Header
nl: Kop

en: API Key
nl: API-sleutel

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Full name
nl: Volledige naam

en: Lists
nl: Lijsten

en: Newsletters
nl: Nieuwsbrieven

en: Newsletter name
nl: Naam van de nieuwsbrief

en: Sign up
nl: Inschrijven

en: Signup settings
nl: Inschrijving instellingen

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: Secret
nl: Geheim

en: Name field
nl: Naamveld

en: A path alias set for a specific language will always be used when displaying this page in that language, and takes precedence over path aliases set as <em>- None -</em>.
nl: Een alias voor een specifieke taal zal altijd gebruikt worden als de pagina in die taal weergegeven wordt, en geniet voorrang boven een alias die ingesteld is als <em>- Geen -</em>.
